Quotes @bssbtchquotes 🔱 . . #quotes #quotestoliveby #quoteoftheday #quote #quotesoftheday #quotespage #follow #

Media You May Like

Here kitty kitty 😻😺A little bit of street art in Hanoi ❤️
.
.
#hanoi #vietnam #wanderlust #travelgram #instatravel #latergram #instagood  #picoftheday #graffiti #streetart #kitty #cute #streetscape #art

Here kitty kitty 😻😺A little bit of street art in Hanoi ❤️ . . #hanoi #vietnam #wanderlust #travelgram #instatravel #latergram #instagood #picoftheday #graffiti #streetart #kitty #cute #streetscape #art .

#günaydın İstersen yeniden tanışalım. Benimde eksik yanlarım olmuştur mutlaka sana karşı kendime karşı ya da ikimize karşı anlatamamışımdır söylemişimdir ama duyulmamıştır susmuşumdur da o da yetmemiştir sorun bendedir ama umursamamışımdır ben mükemmelim…

#günaydın İstersen yeniden tanışalım. Benimde eksik yanlarım olmuştur mutlaka sana karşı kendime karşı ya da ikimize karşı anlatamamışımdır söylemişimdir ama duyulmamıştır susmuşumdur da o da yetmemiştir sorun bendedir ama umursamamışımdır ben mükemmelim demiyorum ama eksiklerime ragmen de sevebilirdin beni diyorum dört dörtlük olmak için bu hayat fazla kısa degil mi sence sonuz bir hayat olsada dört dörtlük olmam ben lütfen benden bunu bekleme ben seni hiçbir zaman tepeden tırnaga sevmem gözlerinden elmacıkkemiklerine geçerken bile düşünürüm sen bilemezsin tabi gözlerinden gözlerimi ayırmayı dedim ya anlatamam bu olanları işte o yüzden biraz eksik severim ben boynundan köprücükkemigine geçerim de haberin olmaz onlarca boşluk bırakarak severim seni ben dönüp dünüp tamamlamak için işte bunu sen anlamazsan ben hiç anlamam. . . . . . . #Ottd #outfitoftheday #hashtagsgen #lookoftheday #fashion #fashiongram #style #love #beautiful #currentlywearing #lookbook #wiwt #whatiwore #whatiworetoday #ottdshare #outfit #clothes #wiw #fashionista #todayiamwearing #instastyle #instafashion #outfitpost #fashionpost #design #cool #followforfollow #folllow4folloew #followme .

This product uses the Instagram API but is not endorsed or certified by Instagram. All Instagram™ logos and trademarks displayed on this application are property of Instagram.