{«.~.Karolina.~.»} @ohwono Always Remember, You Are Someone's Reason To Smile 😊💕 #laugh #evening #spontan

Media You May Like

ねえ、久々投稿だけど、、
・
忘れてないかなー。
・
・
#自撮り #自撮り女子 #女の子 #girl #黒髪少女 #黒髪ロング #instalike #instahappy #instagood #instapic #instalike #followme

ねえ、久々投稿だけど、、 ・ 忘れてないかなー。 ・ ・ #自撮り #自撮り女子 #女の子 #girl #黒髪少女 #黒髪ロング #instalike #instahappy #instagood #instapic #instalike #followme .

Suns out - Buns out 🌊

Sun's out - Bun's out 🌊.

✮ New Beard Grooming Kit by Black&White grooming ✮ Our Kit Includes a Beard shaper , Straight edge barber razor and an instruction guide - BEARD UP ✮ Its selling fast buy yours while stock last ✮ ✮ ✮ Link in BIO! ⚔️⚔️⚔️ Follow us for more updates ✂️ #beard…

✮ New Beard Grooming Kit by Black&White grooming ✮ Our Kit Includes a Beard shaper , Straight edge barber razor and an instruction guide - BEARD UP ✮ It's selling fast buy yours while stock last ✮ ✮ ✮ Link in BIO! ⚔️⚔️⚔️ Follow us for more updates ✂️ #beard #beards #straightrazor #man #mangift #grooming #fresh #style #swag #new #2017 #blackandwhite #black #and #white #fashion #beardgang #beardman #we #texas #bearded #barber #barbershop #barberlife .

Şehirler ve İnsan, Bazı şehirler ve insanlar birbirinin kaderi olarak yaratılmıştır. Bazen koskoca şehirlerin geleceğini bir adam değiştirir. Tıpkı Pienza da olduğu gibi. Pienza Corsignano adlı bir koyun tekrar inşaa edilmesi ve gelişmesi ile ortaya çıkmış…

Şehirler ve İnsan, Bazı şehirler ve insanlar birbirinin kaderi olarak yaratılmıştır. Bazen koskoca şehirlerin geleceğini bir adam değiştirir. Tıpkı Pienza da olduğu gibi. Pienza Corsignano adlı bir koyun tekrar inşaa edilmesi ve gelişmesi ile ortaya çıkmış bir şehirdir. Bu şehrin kaderini belirleyen adam ise Enea Silvio Piccolomini yani Papa III. Pius. Enea Silvio’nun ailesi Siena’dan sürgün edilmiş ve bu köye yerleştirilmiştir. Bu sürgün esnasında 1405 yılında Enea Silvo dünyaya geldi. İlerleyen zamanlarda da Papa lll. Pius olarak hayatına devam etti. Avrupa’ya örnek olan şehircilik planını Pienza’dan yaydı. lll. Pius şehri kendi için dinlenme yeri olarak inşaa ettirdi. Val d'Orcia vadisinin eşsiz manzarası ile Pienza şehrini Serra Yılmaz eşliğinde geziyoruz. 24-28 Mayıs 2017 tarihlerinde düzenleyeceğimiz Serra Yılmaz ile Toskana gezimiz hakkında bilgi almak veya kayıt yaptırmak için 0216 326 29 03 numaralı telefonu arayabilir ya da info@sacred7travel.com adresine mail gönderebilirsiniz. #sacred7travel #sacred7travelgezginleri #toscana #davut #pienza #montecarlo #motepulciano #chianti #acedemiagalleria #floransa #sangimignano #instagezi #instatravel #bestoftheday .

This product uses the Instagram API but is not endorsed or certified by Instagram. All Instagram™ logos and trademarks displayed on this application are property of Instagram.