Jessica @miss_jessiebutcher #postholidayblues #sickinbed #serenity #radelaide #holdiays #jetty

Media You May Like

YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ KİTAP YORUMU🍂 Sınav kitabı adı altında okuduğum bir kitaptı. Hissettiğim zorunlulukla beraber yaklaşık bir haftada bitirebildim. Yazarın basit anlatımına karşın, okumak için pek de istekli değildim. Kitap, bazı yerlerde gereksiz akıcı,…

YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ KİTAP YORUMU🍂 'Sınav kitabı' adı altında okuduğum bir kitaptı. Hissettiğim zorunlulukla beraber yaklaşık bir haftada bitirebildim. Yazarın basit anlatımına karşın, okumak için pek de istekli değildim. Kitap, bazı yerlerde gereksiz akıcı, bazense ağır çekimde gibiydi. Basit, naif bir konuyu, buruk bir sonla harmalamıştı yazar. Kitapta birkaç Nazım Hikmet şiiri ve birkaç da özel söz dışında altını çizdiğim yer olmadı. Ama yinede 'keşke okumasaydım.' izlenimi oluşturmadı bende. Her kitapta, muhakkak okurun alması gereken birden çok şeyin olduğunu düşünürüm. Ve bu kitaptan da almam gerekeni fazlasıyla aldım. Puanım: 2/5🐚 • 17.36 _______ #book #reader #bookstagrammer #bookstagram #lovebook #bookblogger #bookblog #booksofinstagram #kitap #kitapsever #neokuyorum #bookshelf #instagramers #TagsForLikes #instagood .

¡Todavía llegas a tiempo de ver esta #exposición! En en el Centro Cultural Gómez Tortosa de Novelda podrás contemplar las quince obras finalistas y premiadas del l Premio de Escultura en piedra natural de #FundaciónLevantina y la Universidad Miguel Hernández.…

¡Todavía llegas a tiempo de ver esta #exposición! En en el Centro Cultural Gómez Tortosa de Novelda podrás contemplar las quince obras finalistas y premiadas del l Premio de Escultura en piedra natural de #FundaciónLevantina y la Universidad Miguel Hernández. @universidadmh Nosotros hemos realizado el diseño del cartel. #diseño #Novelda #escultura #stone #DiseñoGráfico #GraphicDesign #Elche #Alicante #Spain #instagood #instaphoto #beautiful .

This product uses the Instagram API but is not endorsed or certified by Instagram. All Instagram™ logos and trademarks displayed on this application are property of Instagram.